Białystok ul.Legionowa 6 lok. 9 tel.kom. +48 601 616 234 tel. +48 85 7416188

 

Jako pierwszy ośrodek okulistyczny w Polsce stosujemy unikalną, innowacyjną technologię leczenia wad wzroku przyśpieszającą gojenie rogówki.

 

SmartPulse Technology (SPT) to rewolucyjna technologia laserowa opracowana przez wiodącą niemiecką firmę Schwind we współpracy ze wieloma znanymi ośrodkami chirurgii refrakcyjnej.

Polega ona na wykorzystaniu trójwymiarowego, matematycznego modelu fulerenów w wiernym opisie krzywizny rogówki (rycina obok) i nowym zdefiniowaniu impulsów lasera na tej powierzchni. Dzięki temu uzyskuje się inteligentne, perfekcyjne wygładzanie tkanki w czasie zabiegu. Jak pokazują badania kliniczne ma to praktycznie znaczenie dla skrócenia czasu gojenia oka oraz znacznie szybszego powrotu widzenia zaraz po zabiegu, często  z tzw. efektem „wow” (natychmiastowe widzenie porównywalne do tego w okularach przed zabiegiem), lub bardzo dobrym widzeniem już następnego dnia. SmartPulse jest stosowana w powierzchownych i głębokich metodach korekcji wzroku.

 

 

 Pozabiegowe odchylenia powierzchni rogówki bez technologii (zielona krzywa) oraz z technologią  SmartPulse (niebieska krzywa)- "super gładkość "

 

 

 

 

Wynik topografii rogówki przed (lewy obrazek) i po korekcji laserowej (prawy obrazek). Odbicie krążków jest porównywalne przed i po zabiegu, co dowodzi dużego stopnia gładkości powierzchni rogówki po korekcji laserowej.

 

 

 

 

Graficzne przedstawienie dokładności pokrycia powierzchni promieniami laserowymi na kliszy testowej (w centrum ślady działania lasera w technologii Smart Pulse).

 

 

 

 

 

logo stopka

Białystok ul.Legionowa 6 lok. 9

mail: doktorsobol@gmail.com
tel.kom. +48 601 616 234
tel. +48 85 7416188
Godziny przyjęć

poniedziałek, wtorek, środa: 8:30-13:00
17:00 - 19:00


czwartek, piątek: 8:30-13:00

Odwiedziło nas już

360783 osób

Internautów na stronie: 1
Strony Internetowe Białystok Created by Rutcom